D. J. Trump navrhl Britům nového ministerského předsedu; Ten jej označil za úžasně nevzdělané individuum

LONDÝN | Vůdce Spojených států z Bílého domu Donald John Trump prozradil, koho pokládá za nejvhodnějšího kandidáta na post ministerského předsedy Velké Británie. Jedná se o bývalého ministra zahraničí Borise Johnsona, uvedl deník The Sun.

Vůdce SS Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

V rozhovoru pro tyto noviny americký prezident prohlásil: „Borise si velmi vážím. Já se mu očividně také líbím, říká o mně přece dobré věci.“ Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vůdce SS Trump bývalého ministra zahraničí označil mimo jiné za velmi nadaného člověka. „Myslím si, že je to skvělý představitel vaší země,“ dodal. Podle svých slov byl americký lídr velmi rozhořčen, když se dozvěděl o Johnsonově demisi. Trump podotkl, že doufá v jeho návrat do politiky.

Pokud jde o bývalého ministra, ten se o americkém prezidentovi vyjadřuje nechvalně. Označil ho za úžasně nevzdělané individuum. „Jednoho dne při fotografování v New Yorku ke mně přistoupila dívka a řekla: ‚Tady, tady! Není to náhodou pan Trump?‘ Byl to jeden z nejhorších okamžiků mého života,“ uzavřel Johnson historku o svém znechucení, když si ho spletli s Trumpem. Ano, to jsou přeci hodně dobré věci.

loading...
Reklama:
loading...