Japonci poslouchají své Americké okupanty jako poslušní psíci

TOKIO | Japonsko se podrobilo Spojeným státům (SS), informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes s tím, že Washington požádal, aby japonské ropné společnosti úplně pozastavily dovoz ropy z Íránu. Informují o tom japonské noviny Nikkei. A stalo se tak.

Co prováděli nacisté Židům, to dělali Američané Japoncům

Jak zdůrazňuje vydání noviny, do letošního října ropné společnosti Japonska (JXTG Holdings a Idemitsu Kosan) definitivně ukončí import íránské ropy. Místo toho budou dovážet surovinu ze Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů.

Jak uvádí Nikkei, SS vyžadují od japonských ropných traderů pozastavit dodávky z Íránu do okamžiku, až Amerika obnoví sankce vůči Íránu. V opačném případě společnosti budou čelit hrozbám v podobě velkých pokut, kdy ovšem se jedná o prosazení americké legislativy na japonském území, což dokazuje, že Japonsko není svrchované, ale jen americkou okupační zónou a Japonci jsou otroci vlády Spojených států.

Ze své strany japonské banky MUFG Bank a Mizuho Bank oznámily, že ukončují transakcemi spojené s dovozem ropy z Íránu. Takže se nákup íránské suroviny japonskými společnostmi stává téměř nemožný. Japonský psík poslechl. Ještě začátkem měsíce bylo toto rozhodnutí pro Japonsko nepředstavitelné.

Reklama: