Levicoví aktivisté jsou horší Hitlerových bojůvek. Jsou to agresivní devianti!

Lauren Southern 23 letá členka Libertarian Party of Canada, která nosí hrdě tričko s nápisem “It’s okay to be white,” neboli – Je v pořádku být bílý, včera byla napadena levicovými antifašistickými aktivisty v Melbourne při jejím projevu.

Václav Řehák | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Demonstrantka Nita Habibi zaútočila na jeviště se slovy: „Miluji muslimy“ během řeči Lauren Southern a vrhla se na přednášející před hledištěm. Útočících demonstrantů bylo zhruba 100, ale muselo být proti nim nasazeno téměř dvojnásobné množství Australské Policie státu Viktoria, která na tento dav používala pepřový sprej.
Habibi křičela „Miluji svobodu projevu“ a „Miluji uprchlíky“, když byla odvedena policií z akce v konferenčním centru La Mirage na severu Melbourne. (Více v anglickém jazyce ZDE.)

Další mírumilovní levicoví demonstranti potom házeli kameny na autobus, doprovod a podpůrný tým slečny Lauren Southern.

„Southern souvisí s extrémně islamofobní rétorikou, která je nenávistným projevem. Je to nebezpečná osoba, jejíž falešné názory na muslimy vyvolávají polarizaci a násilí,“ řekla Nita Habibi australským žurnalistům z listu The Australian na policii po události, kde litovala, že její útok na Lauren Southern byl zmařen zasahující policií.
Lauren Southern – mladá politička provokatérka je známý svými kontroverzními názory na multikulturalismus, islám a feminismus a v březnu 2018 jí bylo zakázán vstoupit do Velké Británie.

Skupina „Kampaň proti rasismu a fašismu“ říká, že je „proslulou rasistkou a islámofobkou“.

„Je známa kvůli jejímu zapojení se do rasistických pokusů zabránit pátracím a záchranářským lodím nevládních organizací, které se snaží pomáhat zemřelým migrantům ve Středomoří,“ tvrdí skupina ve svém prohlášení z Facebooku.
Zdá se mi to, anebo jsou již ti multikulturní levičáci totálně mimo? To sakra pro ně neplatí zákony?