Imbecilové na vzestupu: V New Jersey zakážou kouření na plážích a v parcích

TRENTON | Guvernér amerického státu New Jersey má v úmyslu podepsat zákon zakazující kouření v prostorách všech veřejných pláží a parků, píše v pátek agentura AP. Guvernér Phil Murphy je člen tzv. Demokratické strany, kdy tato ultralevicová strana je více komunističtější než tehdejší Komunistická strana Sovětského svazu.

Phil Murphy – ultralevicový dobytek

Levicový imbecil v čele státu Phil Murphy navštíví podle zprávy AP v pátek ráno místního času pobřežní město Long Branch, aby tam podepsal novou legislativu, kterou přijal ještě v červnu zákonodárný orgán tohoto amerického státu.

Zákon, jehož schválení předcházelo několik nezdařených pokusů, konkrétně neuvádí, zda budou na jeho dodržování dohlížet plavčíci, policie nebo některý jiný orgán. Ale omezuje svobodu. Amerika je mrtvá, Amerika je jen už jen takové lejno někde za oceánem.

V souladu se zmíněnou úpravou může na pláži vzniknout prostor vyhrazený pro kuřáky, zabírající nejvýše 15 procent z celkové plochy pláže. Kouření bude rovněž možné v prostorách parkovišť.

Pokuta za nerespektování nově přijatého zákona bude ve výši 250 dolarů za první přestupek, při třetím se vyšplhá až na 1000 dolarů. Vítejte v americkém kriminálu, Spojené státy se pomalu a jistě mění v jeden velký koncentrační tábor.

Reklama: