Psychopat Abbott obvinil ze sestřelení letadla někoho, kdo disponoval rukou technologií. To jsou v oblasti všichni

CANBERRA |  Australský premiér Tony Abbott buď více ví, nebo je to obyčejný psychopat. Podle něj je jasné, že Malajské letadlo sestřelila ruská technologie. To ovšem nahrává tomu, že je to totální psychopat, jelikož ruské technologie využívá i ukrajinská postsovětská armáda. Proto vyhrožovat v Rusku, že se v postsovětské oblasti byly využity zbraně sovětské a označovat je za ruské může jen duševně chorý jedinec, tím asi Abbott je.

Tony Abbott - Australský premiér

Tony Abbott – Australský premiér

„Austrálie požádá na ruském velvyslanci záruky toho, že Moskva bude v plné míře spolupracovat při vyšetřování incidentu s malajsijským letadlem sestřeleným na východě Ukrajiny,“ píše v pátek list The Sydney Morning Herald s odvoláním na australského ministerského předsedu Tonyho Abbotta, který promluvil na toto téma v parlamentu.

Abbott rovněž varoval: „Rusko může být uvalena značná část odpovědnosti za zánik letadla. Nechceme komplikovat situaci, ale už teď můžeme říci skoro určitě, že letadlo bylo sestřeleno protivzdušnou raketou, kterou poskytlo Rusko,“ cituje list slova ministerského předsedy. Co Abbott ví? Že si je tak jistý, a nebo jen žábu nepřipomíná, ale i jako žabák kváká?