Terorista arabského vzhledu zaútočil nožem na cestující v německém autobusu

LÜBECK | Muž zaútočil na cestující v autobusu v německém Lübecku, 14 lidí bylo zraněno, píšou noviny Luebecker Nachrichten, které takto informují hyperkorektně, jelikož se jednalo o muže arabského vzhledu, tedy se jednalo o teroristu, který přivandroval. Mu-slimáci takto útočí nožem běžně.

Ilustrační snímek

Noviny uvádějí, že vytáhl z batohu nějakou zbraň a napadl lidi kolem sebe. Když řidič zastavil autobus, aby cestující mohli vystoupit, útočník se vrhl i na něj. Nedaleko místa incidentu projížděla policejní hlídka, která muže zadržela.

Oběti nejsou, ale dva lidé utrpěli vážná zranění. Podle informací novin může útočník pocházet z Íránu, je mu asi 35 let. Pokud se jedná o arabský vzhled, tak německá média lžou o Íráncích, kteří jsou na seznamu špatných zemí.

„Cestující vyskakovali z autobusu a křičeli, to bylo hrozné, pak zraněné odnesli, útočník měl s sebou kuchyňský nůž,“ řekl svědek novinám. Noviny rovněž napsaly, že zločinec při pokusu o útěk zanechal v autobusu batoh, ze kterého vycházel kouř, oheň ale rychle uhasili.

Reklama: