Rasismus! Genocida bílých v Africe páchaná černými vyhání bílé farmáře k emigraci do Ruska

JOHANNESBURG | Búrské rodiny, potomci nizozemských osadníků v Jižní Africe, se snaží utéct před násilím ve své vlasti. Kolem 15 tisíc Búrů chce nalézt útočiště v Rusku, uvádí televize RT. Oficiální politika negerského rasistického systému v JAR vyzývám k sebrání majetku bílým a pokud neutečou, tak vláda negrů vyzývá jiné negerské zvířata k vraždění bílých, upalováním zaživa, sekáním mačetami – „zabijte je,“ je vládní heslo – negři jako zvířata vraždí bílé muže, ženy, děti…

rasistická černá opice s mačetou na vraždění bílých

„Rodina Schlebuschů z jihoafrického města Bloemfontein bude jednou z prvních 50 rodin, které se usídlí v Rusku. Mnozí Búrové čelí v Jihoafrické republice násilným útokům. Obviňují z toho politiku vlády, která chce vyvlastnit jejich půdu. Z tohoto důvodu žádají o politický azyl v cizině. Jednou z lákavých destinací je i Rusko,“ informuje Sputnik o rasistické genocidě v JAR.

V červenci farmář Adi Schlebusch navštívil farmářský region ve Stavropolském kraji. Jeho otce nedávno zavraždili na farmě. Adi zdůrazňuje, že se Búrové nikdy vůči černošskému obyvatelstvu nedopouštěli násilí. Když první osadníci přišli do Jižní Afriky v 19. století, snažili se jednat férově a vyvarovat se konfliktů. „Běloši černochům nikdy nebrali půdu násilím nebo jiným nespravedlivým způsobem,“ vysvětluje. Negři se ovšem chovají jako zvířata a svět jejich vůdce Mandelu nese do nebes, ale to byl jen vrah, komunista, terorista a lidská svině, jeho manželka za živa opalovala bílé lidi.

Důvod, proč uvažuji o emigraci, popravdě spočívá v tom, že sleduji, jak se stahují mračna nad naší budoucností. Skutečnost je taková, že se bojíme o svůj život. A realita je taková, že bílý farmář v Jihoafrické republice čelí útokům každý den… Vláda nese odpovědnost za atmosféru antagonismu vůči bílým farmářům,“ řekl Adi.

Uvedl, že kolem 15 tisíc Búrů je připraveno opustit svou zem a začít nový život v Rusku. Připomněl, že Rusko v posledních letech zaznamenalo neuvěřitelný růst zemědělské produkce. „Proto si myslím, že je správná doba, abych investoval do ruského zemědělství. Myslím, že má velký potenciál,“ řekl Adi, který je obětí plánu na Likvidaci bílé rasy – Rusko je poslední nadějí bílých menšin ve světě, kde vládnou negři. Spojené státy jsou také již zemí, kde bílé obyvatelstvo je menšinou, když nadvládu mají barevní.

Reklama: