Mrdá Vám. Jste hovado? Jste debil, nebo jiný úchyl. Přijďte k nám, vybízí policie

PRAHA | Je nedostatek tupých hovad k provádění šikany pokojných obyvatel. Je nedostatek imbecilních jedinců a jiných uchylných deviantů k pronásledování obyvatelstva. Proto zločinecká organizace Policie České republiky v rámci zdejší totality policejního státu rozšiřuje nábor imbecilů, které pak navlékne do uniforem. Na ulici se objeví další tupí jedinci neznaje zákona, kteří stěží umí číst a psát a v běžném životě by zdechli hlady u příkopu.

Policejní dobytek řídil

„Policie České republiky nabízí uplatnění pro zájemce o služební poměr příslušníka Policie České republiky,“ stojí na webu zločinecké organizace sdružující ve svých řadách cca 90 % duševně narušených psychopatů a nebezpečných jedinců, co spíše patř za mříže, než do uniforem.

Dále hovada píšou: „Práci v jednom z bezpečnostních sborů – Policii České republiky a samotný výkon policejní služby je vhodné chápat jako celoživotní povolání se všemi zákonnými a morálními pravidly,“ což je brutální dezinformace,jelikož slušný a morální člověk by se jen z pomyšlení, že by byl tupým policejním dobytkem, na místě pozvracel.

A lži, dezinformace a policejní propaganda nemá hranic: „Úkolem příslušníka Policie České republiky je především chránit bezpečnost a pořádek ve společnosti, prosazovat zákonnost, chránit práva a svobody osob, preventivně působit proti trestné a jiné protiprávní činnosti a potírat ji a usilovat o trvalou podporu a důvěru veřejnosti,“ lže hovado v uniformě, které to na webu zločinecké organizace publikovalo.

„Policistou by se měl stát takový občan, který chce ve svém životě zastávat a prosazovat zákon, přistupovat individuálně a spravedlivě ke každému občanovi a prohlubovat svoje znalosti a odbornou kvalifikaci,“ uzavírají lži a bláboly, kdy jejich znalosti končí u toho, jak se jako prase nažrat, nachlastat, vysrat a vychcat!

loading...
loading...
Reklama:
loading...