V Paříži zase řádila prasata: Policie musela rozehnat arabské antisemitské podporovatele teroristů Hamásu

PAŘÍŽ | V Paříž připomínala Blízký východ. Město zaplavili Arabové a snažili se zničit, co jim přišlo pod ruce. Účastnici zhrocení provolávali antisemitská hesla, šířili rasismus a popírali holocaust. Sešli se proto, aby demonstrovali svou podporu teroristické organizaci Hamás, proti které vede v těchto dnech izraeslká armáda bezpečností operaci v pásmu Gazy. Policie dav necivilizovaných pobudů rozehnala slzným plynem. O zásahu policie informoval Hlas Ruska a Harez.com.

Řádění prasat v Paříži

Řádění prasat v Paříži

Francouzské úřady nedovoluje propalestinské mítinky, jelikož na nich dochází k závažné trestné činnosti, tak jako k poškození míst, kde se konají. Arabská zvířata jsou absolutně nekontrolovatelná. Před týdnem došlo k podobnému incidentu, když se radikálové pokusili o vpád do dvou pařížských synagog. To jen ať je vidno, jak velká nečistá prasata to jsou.

Chtěli zničit synagogy. Zakázané video – Toto nesmíte v českých médiích vidět: Tisíce zfanatizovaných muslimů opět řádilo ve Francii

Židovská komunita Francie vyslovila své obavy v souvislosti s růstem antisemitských nálad, což se stalo důvodem pro zákaz. Prezident Hollande slíbil potrestání organizátorů akce, informuje Hlas Ruska.