Očista: V Římě zlikvidovali cikánský tábor; Na rozhodnutí ESLP se vysrali

ŘÍM | Téměř čtyři stovky cikánů vyhnala italská policie ve čtvrtek z cikánského tábora v metropoli Řím. Tábor policie vyklidila i přes rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva (ESLP), který plánovanou likvidaci do pátku pozastavil, informovala agentura AP. Tak na hovada justiční!

Cigana – bez zubů špinavá nemytá a smradlavá | reprofoto: bezpolitickekorektnosti.cz

Starostka italské metropole Virginia Raggio na Facebooku napsala, že tábor postavený na okraji Říma na místě, které v minulosti sloužilo na camping a nazývali ho Camping River, úřady uzavřely z hygienických důvodů. Uvedla, že v částech tábora nebyla elektřina ani tekoucí voda. Smyslem uzavření těchto prostor byla podle ní větší ochrana samotných cikánů, obzvláště nezletilých, kteří nechodili vůbec ani do školy.

„Je nepřijatelné pokračovat ve financování takových míst, kde se vytvářejí ghetta … a v jejichž životní podmínky nechrání práva dětí, žen a mužů,“ napsala na sociální síti.

ESLP požádal v úterý úřady v italské metropoli o pozastavení plánované likvidace tábora. Soud tak konal po tom, jak se proti příkazu k vystěhování na jeho půdě odvolali tři cikáni, zastupování skupinou právníků. Kdo ty právníky platil? Aha, takže asi zase zločinci a teroristé z neziskovek, kteří podporují parazity.

Po intervenci ESLP měli římské úřady s vyklízením prostor počkat do pátku, přičemž magistrát měl soudu zároveň sdělit, co plánuje udělat s vystěhováním cikány. Evidentně již v Itálii na justiční teroristy ESLP serou z výšky a cikány z tábora vyhnali.

Italská soukromá televize LA7 odvysílala záběry skupin opouštějících tábor. Mnozí z odcházejících do kamery tvrdili, že se chystají do Rumunska, zatímco jiní přiznali, že se poohlédnout po dalším místě, kde by se mohly neoprávněně usadit. Většina těchto cikánů přivandrovala do Říma právě z Rumunska, kdy tito paraziti si stěžovali na postup policie, že do nich strkala, no když nechtěli odejít dobrovolně, tak mohli být rádi, že nedostali nakládačku obušky, či do nich nestříleli gumovými projektily, jak se tak děje ve Španělsku, kde střílejí do voličů, kteří jdou hlasovat k referendu.

Cikáni jako vylhané tlamy uvedli také, že na ně byl použit i paprikový sprej? Jako že by ty sviňáky chtěli policisté sníst? Že si je kořenili? Velitel římské policie Antonio Di Maggio jejich tvrzení popřel. Uvedl, že celá policejní operace je zaznamenána na video a médiím, které během vyhánění přímo do tábora nepustili, vzkázal, že policie obyvatel tábora nechala v klidu odejít. Ale mohli je klidně pozavírat do kriminálu, když se protivili.

Desítky špinavých, nemytých a smradlavých cikánů zůstaly postávat za zavřenými branami tábora a protestovali proti plánu místních úřadů přesunout je na jiné místo.

V Itálii se odhaduje ve výskytu na 120 až 180 tisíc cikánů, z nichž zhruba 26 žije v rámci cikánských ležení. Cikáni v Itálii pocházejí především z Rumunska, kdy do Itálie přivandrovali v rámci vstupu země do EU. V místech cikánských ležení je maximální kriminalita a úřady, které takové místo likvidují doporučují, aby se obyvatelé a turisté takovým místům vyhýbali, jelikož hrozí, že se stanou obětí cikánské kriminality.