Idiot Kerry zase ukázal světu, že je magor šířící lži a propagandu a nemá snad žádnou konkurenci ve své idiocii

WASHINGTON | Vrcholní političtí představitelé v USA praktikují zásadní pravidlo zločinné propagandy. Stokrát opakovaná lež se podle nich stává pravdou. Tak dlouho budou lhát, až sami svým lžím uvěří a pak o to více budou lhát opravdověji. Takovým příkladem totální idiocie a kretenismu je i ministr zahraničních věcí, hluboce mentálně retardovaný, John Kerry. Ten se včera přidal do fronty válečných štváčů s maskou idiotů a prohlásil, že letadlo nad Ukrajinou bylo sestřeleno, a že to udělali domobranci a navíc vojenskou technikou, kterou jim dodali z Ruské federace. A důkazy? Ty přeci vládní debilové z USA nepotřebují. Hlupáci nepotřebují důkazy k tvrzení, aby jim jiní hlupáci věřili.

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

„Protiletadlový raketový komplet, jehož pomocí byl na východě Ukrajiny sestřelen malajsijský Boeing 777, byl dodán z Ruska,“ tvrdí ministr zahraničí USA John Kerry. „Je dost jasné, že jde o systém, který dalo Rusko do rukou separatistům“, řekl Kerry ve vysílání televizního kanálu CNN. Prezident USA a válečný zločinec Barack Hussein Obama v pátek prohlásil, že letadlo bylo sestřeleno raketou „země-vzduch“ z území kontrolovaného domobranou. Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska.

Goebbels bledne závistí nad dnešní nacistickou NWO propagandou: Letadlo ještě nedopadlo na zem, neexplodovalo a Ukrajina hlásila, že bylo sestřeleno

Ovšem k tvrzením retardovaných figurek jako je Obama nebo Kerry je nutno dodat ještě další fakta. Letadlo, které je sestřeleno ve vzduchu raketou země vzduch, vždy exploduje ještě za letu a ve vzduchu. Tak se tomu u malajského letadla nestalo, to se bez exploze z oblohy zřítilo a explodovalo až na zemi. Toto dokazují, jak záběry samotné havárie, tak záběry z místa trosek, které je na malém území, ohořelé a ohraničené. V opačném případě by letadlo bylo rozeseto na území až stokrát větším.