Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Pro poskoky Babiše platí na 100 %

Výroky ministryně průmyslu a obchodu, která by měla bojovat za zájmy podnikatelů a obchodníků, považuji za naprosto nehorázné. Paní ministryně projevila jednak neuvěřitelné patolízalství vůči svému šéfovi, když bagatelizuje jeho trestné jednání i to, že po celou dobu kauzy Čapí hnízdo neskutečně manipuluje a překrucuje fakta.

Ivo Valenta

v

Zároveň ale její vyjádření o tom, že stejně postupovala většina podnikatelů, uráží a poškozuje všechny, kdo podnikají poctivě a kdo jsou již několik let doslova pronásledováni ze strany vlády represemi a šikanou. Ačkoliv paní ministryně sama vzešla z podnikatelského prostředí, toto její vyjádření si nezadá s nejhoršími vyjádřeními socialistů či komunistů, kteří mají podnikatele a živnostníky za třídního nepřítele.

Její výroky jsou jen dalším dokladem pro tvrzení, že máme nejhorší vládu, která tu kdy byla. Vládu, která bude napadat a urážet ty, kdo poctivě platí daně, která bude poslušně tolerovat svého trestně stíhaného šéfa a dokonce před ním takto panáčkovat, vládu, která bude projídat naši budoucnost a dokola rozhazovat plané sliby bez reálných výsledků.