Američané zavedli sankce vůči Turecku; Konec spojenectví?

WASHINGTON | Ministerstvo financí Spojených států (SS), jako centrum amerického ekonomického terorismu, zavedlo sankce proti ministrovi spravedlnosti a ministrovi vnitra Turecka kvůli případu amerického pastora Andrew Brunsona, informovala tisková mluvčí Bílého domu Sarah Sanders.

Donald John Trump s otevřeným řitním otvorem pod nosem

„Na základě rozhodnutí prezidenta ministerstvo financí zavádí sankce proti ministru spravedlnosti a ministru vnitra Turecka, kteří hráli vedoucí roli při zadržení a uvěznění pastora Brunsona,“ prohlásila Sanders, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Zmínila, že všechny účty a aktiva ministrů, která se nacházela pod jurisdikcí SS, byla zmražené. Kromě toho bylo občanů SS zakázáno uzavírat dohody s těmito osobami, tím ovšem Trump jako orangutan s granátem v ruce zamezil jakékoliv možnosti o vydání pastora, jelikož s odpovědnými lidmi v Turecku nesmí žádný Američan jednat, když na ně uvalil sankce.

Podle vysvětlení amerického ministerstva financí se ministři spravedlnosti a vnitra provinili „vážnými porušeními lidských práv“. Kvůli tomu je americké ministerstvo zařadilo na seznam v rámci Globálního aktu Magnitského. Důkazy? Ale kde, jsou to přeci tupé americké opice, ty důkazy přeci nepotřebují.

Jedná se o další porušení mezinárodního práva a projev amerického ekonomického terorismu, kdy násilím a vydíráním si americká vláda vynucuje nadvládu nad suverénními státy, prvně tak v řadách svých spojenců v rámci Severoatlantické aliance a to ve vysokých tureckých vládních kruzích. DJ Trump vede spojené státy jako mafiánský boss, kdy se neštítí žádných praktik.

Reklama: