Je ředitel MP Ostrava Harazim pošuk? Je závislý na drogách?

OSTRAVA | Podle nových zjištění vede Městskou policii Ostrava na postu ředitele osoba, která není patrně psychicky stabilní a možná je i dosti labilní, jelikož se nechová racionálně, jak by se o takto postavené osoby očekávalo, ale ba právě naopak.

Prudce zbytečný Zdeněk Harazim a dva jeho poskoci | reprodukované foto: ostrava.cz

Spíše se ale Zdeněk Harazim chová jako poplašená hysterická ženská, bez možnosti zdravého úsudku. Kam až takový člověk může zajít. Může dokonce páchat i trestnou činnost, či navádět své podřízené k trestné činnosti? Například křivé obvinění a zneužití pravomoci? (Ověřujeme a prověřujeme).

Podle zjištění redakce má ředitel Městské policie Zdeněk Harazim více věřit hvězdám a ne zdravému úsudku. Patrně věří, že jeho osud je v rukou astrologie, než zdravého rozumu. Informace je ověřena od jeho „poradkyně“ ve věci hvězd, které za tyto služby platí. Redakci je totožnost této osoby známa, avšak díky morálnímu profilu Zdeňka Harazima nebudeme její totožnost zveřejňovat, jelikož se můžou prokázat i další „pihy“ na kráse.

Ověřujeme další nechutnosti, které má jako kostlivce ve skříni svých selhání Zdeněk Harazim schovány. Například závislost na omamných látkách, alkaloidech. Je Zdeněk Harazim závislý na drogách?