Donald John Trump na pokraji šílenství?

Trump: „Kdo bude obchodovat s Íránem, nebude moci obchodovat se Spojenými státy“! No, i takovou variantu si umím představit. Alespoň nebudeme muset kupovat ty posrané americké Black Hawky a Belly a Westinghouse nám za trest nedostaví Temelín. Bububububu!

Petr Markvart

Vždycky mě znovu uchvátí ta anatomie uvažování mocného obchodního magnáta, aplikovaná v mezinárodní politice, snažící se nalézt prvoplánová řešení tam, kde se celá léta budovaly složité a ne úplně logické mechanismy vyvažování, závislostí a vydírání. Navozuje to zajímavé představy. Např. na spolupráci mezi Ruskem s Íránem, podle které budou v budoucnu ve společné dohodě zásobovat Evropu plynem. Moc si v této situaci nedovedu představit kdo, jak a proč bude kupovat americké vojenské technologie výměnou za ochranu před Ruskem?

Probuďme se už konečně a snažme se vycouvat z těch sraček, do kterých nás zavedl Eurosajuz včele s Merklicí, Hollandem a jejich bruselskými pimprdlaty. Tohle je boj a kdo na něj není připraven, padne nebo bude sloužit.

V této souvislosti by mě zajímala logika uvažování, kdy je velmi nebezpečným jednání, kde se ve „volné demokratické soutěži“ údajně organizovaně snažili nějací ajťáci „ovlivnit některé voliče“, ale útok na měnu a národní ekonomiku prostřednictvím banksterských skupin, evidentně sídlících v Big Apple je zcela legálním a bohulibým prostředkem mezinárodní politiky. Zvláštní.

Život je věčný pohyb, teprve život věčný přinese zklidnění a trvalý mír nebo chcete-li ustálení stavu. Zde na Zemi máme rozpoznávat Zlo a stavět se mu na odpor.

loading...
loading...
Reklama:
loading...