Budou likvidovat konkurenční satelity? Američané budují vesmírnou armádu, jelikož mají za to, že je orbit přeplněný

WASHINGTON | Poskok vůdce SS Mike „Retard“ Pence oznámil ve čtvrtek plány na nové, samostatné armádní kosmické síly Spojených států (SS), které se budou nazývat Šestá ozbrojená složka a vzniknou do roku 2020. Důvod dominování Američanů, nechtějí nikomu dovolit využívat oběžnou dráhu. Jaké svině na zemi, takové svině ve vesmíru. Asi by se jim měl probudit k životu Yellowstonský vulkán a ty zmrdy yankeejské pohřbít pod lávou.

Lidské zrůdy? Mike Pence a Donald Trump | foto: abcnews.go.com

Trumpův debilní poskok Pence uvedl, že je nutné zajistit dominanci Ameriky ve vesmíru v období, kdy takové kroky dovršují Čína a Rusko, což představuje hrozbu. Retardovaný Pence dodal, že kdysi byl vesmír mírový a nesoupeřilo se o něj, ale nyní je přeplněný a nepřátelský. Důkaz o jeho mentálním postižení. Vymyslí se neexistující problém, obviníce Rusko nebo Čína, nejlépe obě velmoci a začne se vyhrožovat nebezpečím a pak se vyhlásí válka.

Vůdce SS Donald „Žeruhovna“ Trump nařídil v červnu Pentagonu vytvořit kosmické síly jako nezávislou, ale rovnocennou složku armády.

Ministr obrany Jim „Vzteklý pes“ Mattis schválil plány na reorganizaci vesmírných bojových jednotek armády a na vytvoření nového velitelství, ale předtím se stavěl proti vzniku rozsáhlé a samostatné nové složky armády. Vše ale musí ještě schválit Kongres.


US, Carlsbad, TX