Socanská špína! Poche chce přijímat migranty

„Česká republika má přijmout africké a arabské migranty, aby ukázala solidaritu“, řekl dnes v rozhovoru pro Právo Miroslav Poche (ČSSD), který řídí v roli tzv. „politického tajemníka“ ministerstvo zahraničí, jelikož dodnes nemá tento vládní slepenec jmenovaného ministra.

Tomio Okamura

SPD považuje postoj ministerstva zahraničí za zcela nepřijatelný a proti zájmům občanů ČR. Plně se tak potvrzují naše slova, že vládní koalice hnutí ANO, ČSSD a KSČM je probruselská a proimigrační.

Plnou odpovědnost za tuto vládní politiku má premiér Andrej Babiš, který je také plně odpovědný za výběr koaličního partnera. Právě Poche již v roce 2015 otevřeně prosazoval, aby Česká republika přijímala migranty na základě povinných kvót stanovených Evropskou unií.

Za SPD říkám jasně – nám EU migranty nevnutí a pevně prosazujeme nulovou toleranci této migrace a zákaz propagace islámské ideologie v ČR. Chceme pro naše občany bezpečný stát, kde budou mít slušní lidé více peněz a spravedlnosti. A prosím Vás o podporu v říjnových komunálních a senátních volbách.

loading...
loading...
Reklama:
loading...