Cikáni schvalují pokus o vraždu bílého muže v Dubí! Je prý v pořádku, že gang cikánu zmlátil bělošku a bělocha

DUBÍ | Tak jak mnozí muslimové řvou „zabijte židy“, tak řvou i mnozí čeští Cikáni !zabijte Čechy“, protože podle nich pokus o vraždu bílého kluka na koupališti v Dubí byl v pořádku, protože přece neměl co bránit bílou matku s dítětem před cikánskou (ne)spravedlností, informuje server Českého portálu euRABIA.cz.

Vzkaz cikánských parazitů

Na facebook profilu sdružení obhajující zájmy cikánu (Romea) se objevily níže uvedené příspěvky českých cikánů v reakci na prohlášení Juliuse Zajace: „Žádám vás, kteří jste se prali, omluvte se mladému zmlácenému klukovi a všem dětem, které ze rvačky a krve v bazénku měly jistě trauma. Omluvte se za své činy, my ostatní Romové se za vás omlouvat nebudeme a nevidím důvod, proč bychom to měli po vzoru'“všichni za jednoho‘ dělat. Určitě si neuvědomujete, že jste spustili lavinu nenávisti ne sami na sebe, ale na nás všechny. Moc vám děkujeme! Dále prosím všechny Romy, neperte se. Slova jsou mocná a člověk nesmí ztratit nervy. Dnešní internetová doba pak udělá své a odnášíme to všichni. Na všechny Romy se pak společnost dívá skrz prsty a tiše nás nenávidí.“

A zde je reakce českých cikánů:
¨Romea a další Romové kteří lezete gadžům do zadku a bojite se jich nejste normálni!!
No mám dost z tebe lezeš jim do zadku ty paznechte …
Co to tady meles,za co se chcete omlouvat? Jestli chceš skákat šipky gadzum do prdele tak to je tvůj sport
.
Vy jste se snad zbláznili ?? Proč by se ti romští chlapi měli omlouvat ?? Za co ??

„Cela diskuze pod článkem je velice výživná a ukazuje na to, jak hluboce jsou znepřátelení cikánští imigranti a Češi … Ne, my tady uprchlíky/imigranty z Afriky a islámského světa nepotřebujeme. Máme vlastní problémovou emigrantskou komunitu, která se ani po staletích života zde nedokázala integrovat…,“ uzavírá autor článku.

loading...
Reklama:
loading...