Jsou v USA idioti, anebo je z nás dělají? „Nevíme kdo letadlo sestřelil, ale viníme Rusko…Takže víme a neřekneme“

WASHINGTON | USA zase jednou jasně ukazují, že jim je jedno jaká je pravda. Jejich vláda a vládní představitelé jako nejsprostější sráči a lháři světa balamutí. Ono u debilního národa jim to asi může fungovat. Ovšem celý svět není na tom tak špatně, jako lidi v USA. „USA dosud nevědí, kdo odpálil raketu, která sestřelila malajské letadlo z oblohy nad Ukrajinou,“ přiznala to mluvčí ministerstva zahraničí Marie Harf na brífinku pro zahraniční média. Informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska.

Marie Harf - Tam inteligenci nehledejte, ale třeba dobře feluje

Marie Harf – Tam inteligenci nehledejte, ale třeba dobře feluje

Avšak odpovědnost za tragédii USA uvalují stejně jako dřív na Rusko. Přitom Washington zatím nezveřejnil data, jež by mohla potvrdit nebo vyvrátit toto tvrzení. Harf uvedla, že pokud nějaké důkazy mají, tak je zveřejní pokud to bude potřeba. Rovněž dodala: „Vyšetřování musí pokračovat.“

Takže je jasné, že v USA moc dobře vědí, kdo sestřelil letadlo a vědí, že i sestřel je potvrzený, dále pak vědí, že to Rusko nebylo, ale takhle jim to vyhovuje lépe. Tak proč světu nelhat? Jenže debilové v americké administrativě netuší, že na světě jsou lidi chytřejší, nežli oni sami.