Svině odporná nezdechla. Angela Merkel zase mele svá hovna. Kdy konečně si ji Němci na hranici upálí?

MADRID | Evropa potřebuje spravedlivý systém rozdělování migrantů, prohlásila německá svině Angela Merkel, kdy nemluvila o Unii, ale o celé Evropě, kdy Unie není ani polovina Evropy, takže po dovolené se vrátila ještě větší svině, než byla tato německá čubka, před ní. Němci se musí zachránit a tuto zákeřnou svini odchytit a jako čarodějnici ji po řádném procesu upálit nebo nechat roztrhat koňmi.

Bude Sau Merkel brzy jako čarodějnice upálena?

EU musí vytvořit spravedlivý systém rozdělení migrantů nezávisle na jejich zeměpisné poloze, prohlásila německá svině Angela Merkel. „Dublinský systém je nutné vylepšit. Teoreticky nemohou přijíždět do Německa migranti, kteří přijeli do Španělska. Ale to neodpovídá skutečnosti. Všechny evropské země musí vypracovat spravedlivý systém a organizovat společně návrat v první řadě těch lidí, kteří nemohou zůstat na (evropském) území,“ řekla svině na upálení označována jako Merkel na společné tiskové konferenci se španělským premiérem Pedrem Sánchezem, kdy Španělsko po uzavření migrační cesty pes Maďarsko a Itálii dnes tvoří invazní most pro migrační dobytek.

Jak dále informuje Sputnik, tak německá čubka Merkel uvedla, že příslušné dohody existují s Libyí a Tureckem, nyní se koná jednání s Marokem a Tunisem, je plánováno jednání s Alžírem a také s takovými zeměmi původu migrantů, jako je Senegal.

„Každá země má svá očekávání a EU musí společně pracovat nad tématem návratu. Ti, kteří mají právo zůstat, musí být spravedlivě rozděleni mezi zeměmi EU. Zatím jsme nenašli řešení. Ale jsme si jisti, že potřebujeme spravedlivý systém rozdělení,“ dodala Sau Merkel a stále mele hovna o přerozdělení dobytka, vyhnat jí i svině, co přivandrovaly, nebo ten lidský dobytek nahnat zpět do moře.

Sau Merkel Řekla, že migrační problém Evropy je společnou výzvou pro všechny, a dodala, že nemůže být spojen se zeměpisnou polohou té nebo jiné země. „Není to problém jedné, dvou nebo tří zemí, jelikož pro nás všechny je výhodný volný pohyb v EU. Všichni na sebe musí vzít odpovědnost a pracovat na hledání řešení,“ řekla německá svině, která nedělá nic proto, aby sem dobytek nelezl. Stačí to na moři střílet a další si to rozmyslí, ale prvně je se třeba takové lidské svině jako je Merkel zbavit a je jedno jakým způsobem.

loading...
loading...
Reklama:
loading...