Ve Spojených státech měli natočit na kameru Bigfoota (Yetti)

CARLSBAD | V lese instalovaná kamera natočila důkazy existence yettiho, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Yetti se v severní Americe nazývá Bigfoot a údajně může žít kdekoliv na zalesněném území.

Záhadné video se objevilo na YouTube – kanálu Nv Tv, kde už získalo téměř 60 tisíc zhlédnutí. Na YouTube kanálu Nv Tv věnovaném důkazům existence sněžného muže se objevilo další video. Skrytá kamera v lese údajně nahrála jeho řev. Od 20. vteřiny…

Na začátku nahrávky vládne absolutní klid, ale po nějaké době je ticho vystřídáno křikem, který lze stěží nazvat zvířecím. Po několika dalších vteřinách se záhadná bytost začíná přibližovat ke kameře. Je to možné poznat podle zvuku šustění listí na zemi a praskání větviček.

Vědci zabývající se zkoumáním Bigfoota sdělili Daily Star, že tato místa se proslavila legendami o této záhadné bytosti. Očití svědci mnohokrát tvrdili, že nejen slyšeli záhadné zvuky, ale z dálky viděli podivnou bytost prodírající se mezi stromy. Jedná se o legendu a je toto video pravé, nebo jen podvrh?

V Minnesotě to berou vážně

Reklama: