Poslanec ODS Václav Klaus podpořil kandidaturu Ladislava Jakla do Senátu za ODS

PRAHA | Poslanec za ODS Václav Klaus mladší dál dráždí rozdílnými stanovisky svou mateřskou stranu. Včera se totiž rozhodl podpořit na Praze 2 kandidáta do Senátu za SPD Ladislava Jakla. A to přesto, že v Praze kandiduje i kandidát ODS, herec Vladimír Kratina, informují ParlamentniListy.cz.

Václav Klaus a Ladislav Jakl

Václav Klaus mladší v minulých dnech rozčílil spolustraníky svým názorem na mise v Afghánistánu, připomíná web.

Nyní se rozhodl, jak napsal, vyrazit klín klínem: „Podporuji Ladislava Jakla do Senátu. Byl by jistě neúplatným, svobodomyslným a pravicovým senátorem. Ty, které rozčiluje, že kandiduje s podporou SPD – v principu rozčiluje, že vůbec kandiduje,“ poznamenal Klaus mladší na svém facebookovém profilu.

Proti Klausově stanovisku se ohradil předseda strany, politický eunuch a modrý klaun Petr Fiala, jenž pro mediální žumpu Novinky.cz uvedl, že podpora Klause Jaklovi je v rozporu se stanoviskem strany. „Podpora Ladislava Jakla ze strany Václava Klause ml. není ničím více než jeho osobním názorem, který není v souladu s postojem ODS,“ mentálně ejakuloval si Fiala. Vrchní hysterka z ODS Jana Černochová pak dodala, že ji mrzí, že Václav Klaus mladší není schopen pochopit, že politika je týmový sport. Jinými slovy: Držet hubu a krok!

Reklama: