Barack Hussein Obama je buď idiot nebo odporný lhář. Tvrdí, že nechce studenou válku s Ruskem, ale dělá vše pro její nastolení

WASHINGTON | Prezident a diktátor v USA, světový organizátor teroristů a odpovědný vrah Barack Hussein Obama řekl ve svém úterním prohlášení k situaci na Ukrajině: „Rozpory mezi USA a Ruskem v této otázce nesmí vyústit do studené války. Rusko dnes izoluje sebe od světového společenství. Je to jeho volba. Existuje ale i jiná volba pro Rusko.“ Deviantní magor z Bílého domu asi neví co mluví, nebo jasně vzkazuje, pokud bude Rusko naší kolonií, tak dáme pokoj. O propagandistických lžích B. Husseina Obamy informoval Hlas Ruska.

Nacistické prase Hussein

Nacistické prase Hussein

Podle slov amerického lídra, pro Rusko je důležité pochopit, že USA budou i nadále podporovat nacistickou a zločineckou ukrajinskou vládu. Idiot a ohava rovněž prohlásil: „Hodlám zůstat v kontaktu s Vladimirem Putinem, Petrem Porošenkem a úřady EU za účelem diplomatického urovnání ukrajinské krize.“ Je nutno dodat, že USA a EU právě ukrajinskou krizi rozpoutaly. Tím se k moci dostali nacisté, kteří páchají na východě genocidu na rusky mluvících.

V kontextu idiotských řečí černého idiota z Bílého domu USA včera zavedly nové sankce proti Rusku. Na důkaz toho, že nechtějí studenou válku. USA totiž patrně chtějí rozpoutat III. světovou válku.