V USA středovek neskončil, v USA středověk trvá: Vězňům tam zuby neléčí jen je vytrhnou

WASHINGTON | O stavu lidských práv v USA se nedá mluvit jako o stavu lidských práv, jelikož místy v USA žádná lidská práva neexistují. Jako příklad poslouží nejlépe vězeňství v USA, kde vězni v horkých dne umírají jako zvířata v kleci na přehřátí a dehydrataci, jelikož jim nedodají ani tekutiny, či v zimě na podchlazení. O krutých poměrech ví hodně i ruský letec Konstantin Jarošenko, který se nachází v americkém vězení, byl nucen vzdát se zubařské pomoci, který připomínala spíše pomoc středověkého kováře.

Konstantin Jarošenko

Konstantin Jarošenko

Podle obhájce Jarošenka je jen jedna možnost v amerických vězeních, jak pomoci vězni od bolestí zubů a to je vytržení pravděpodobně nemocných zubů, bez jakéhokoliv předběžného vyšetření, tudíž mohou být vytrženy i zuby zdravé.

Rus unesený do USA a tam vězněný je mučen a držen v nelidských podmínkách


Hlas Ruska
dále informuje, že v červenci po dalších stížnostech, k letci zavolali zubaře, který mu vytrhl tři zuby místo toho, aby je vyléčil. Minulý týden byl Jarošenko znovu zavolán do ordinace vězeňského lékaře, kde mu bylo řečeno, že mu znovu bude vytržen další zub. Když pilot nesouhlasil, tak byl donucen podepsat revers, že se vzdává lékařské pomoci.

Horko zabíjí vězně v USA

Ruský pilot si od roku 2011 odpykává dvacetiletý trest kvůli obvinění z pašování drog, které bylo fingováno operací tajných služeb a k žádnému pašování nedošlo, tudíž si odpykává trest za něco, co nespáchal, což je v USA taky zcela běžné.