V Chemnitz se postavili normální lidé proti neomarxistům. Nic víc a nic míň

Mě na celé věci nevýslovně míchá to zřejmě záměrné manipulování jazyka. Výraz “pravice” znamená filozifii založenou na schvalování volného trhu a sociálních ( míněno zejména majetkových) rozdílů mezi lidmi.

Markéta Šichtařová | foto: archív autorky (Zuzana Panská)

Výraz “pravice” naopak NEZNAMENÁ rasismus či násilí. Jenomže jistá skupina lidí, která se rozhodla označovat samu sebe za “levicové liberály”, začala výraz “pravice” záměrně posouvat, požívat ho jako nadávku a tím ovšem demaskuje, že ve skutečnosti celé multikulti jsou v podstatě neomarxisté, jejichž cílem je stejnost všech lidí, a to majetková, statutární, národnostní i pohlavní. Slepá vývojová cesta sice velmi dlouhodobě nemá podle mne naději na přežití, ale víme, jak dlouho bolševici řádili u nás a kolik škod přitom napáchali…

Takže nazývejme věci pravými jmény, žádné takové to “ten, jehož jméno se nesmí vyslovit”: Protesty v Chemnitzu nejsou žádným “rasistickým krajním pravičáctvím” vs. normální nexenofobní společnost, ale jsou to normální lidé a odpůrci neomarxistů vs. neomarxisté.

Reklama: