USA podpoří kyjevské nacisty a věnují jim 19 milionů dolarů na pokračování etnických čistek a genocidy v Novorusku

WASHINGTON | USA plánují poskytnout 19 milionů dolarů na podporu vojenských operací nacistického Kyjeva, které vede proti domobraně na jihovýchodě země, informovala dnes agentura ITAR-TASS s odvoláním na mluvčího Pentagonu Johna Kirbyho. Podle jeho slov jsou peníze určeny na výcvik sil nacistické Národní gardy Ukrajiny, zejména na výcvik čtyř rot a velitelství. Tyto složky páchají genocidu v 21. století v Novorusku, dále tam vraždí civilisty a ostřelují školy, nemocnice a autobusy s dětmi. Toto bude USA platit, k tomu se veřejně přiznali.

Joseph Biden - Krvelačná stvůra a hovado z USA

Joseph Biden – Krvelačná stvůra a hovado z USA

Kirby také řekl: „Rusko zvyšuje svou vojenskou přítomnost v blízkosti hranice s Ukrajinou.“ Toto je ovšem tisíckrát vyvrácená lež, kterou američtí váleční štváči a hovada šíří po celém světě. V případě nasazení ruských vojenských sil, by byla válka na Ukrajině ukončena řádově v hodinách. Nyní se přiznaly státy světového terorismu (USA), že budou genocidu rusky mluvících na východě otevřeně financovat, do dnes to byly jen spekulace, avšak jak se ukázalo založeny na pravdě.

USA stále obviňují, že Rusko se přímo zapojuje do operací na Donbase, avšak informace o zabitých jasně ukazují, že se tam vměšují pouze USA, když domobranci hlásí zabití amerického generála a poradce. Domobranci hlásí, že zabíjejí jen žoldáky a povolané vojáky berou do zajetí.

Vysoká komisařka OSN pro lidská práva Navillay ve čtvrtek oznámila, že OSN nemá žádný důkaz o ruských dodávkách zbraní ozbrojencům na jihovýchodě Ukrajiny a ani o zapojení do válečné operace, dodala agentura ITAR-TASS. Čímž potvrdila informace o tom, že USA dlouhodobě lžou, ale to není nic nového.

Reklama: