Proto asi vyvolal celosvětovou krizi: Baracku Husseinovi Obamovi vztahy s Ruskem vyhovují

WASHINGTON | Americký diktátor a vůdce světového terorismu Barack Hussein Obama prohlásil v interview pro časopis Economist, že nelituje toho jaké vztahy mají USA dnes s Ruskem. Hussein zdůraznil: „Mé vztahy s prezidentem Dmitrijem Medveděvem byly produktivní, politika Vladimira Putina může být v krátkodobé perspektivě populární uvnitř země, za jejími hranicemi ale může vyvolávat velké obavy.“ Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska o myšlenkových pochodem amerického idiota, který si myslí, že celý svět musí fungovat, tak jak chce on.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Pak zdegenerovaný prezident USA označil Rusko za zemi dvou tváří, která se současně zaměřuje na západ i na východ. Což v jeho omezeném myšlení je nepochopitelné, proto jej to asi tak dráždí, jako když mu někdo schová jeho denní příděl banánů. Americký Ohava z Bílého domu vyslovil názor: „Rusko je zdrojem regionálních výzev, na které budou USA nuceny rozhodně reagovat, to ale nevyvolá prudkou eskalaci napětí.“

Podle jeho slov je třeba udělat vše pro to, aby se do diskuse o mezinárodní politice nevrátily jaderné zbraně, ale naopak pro to vše dělá, jelikož obkličuje Ruskou federaci ze všech stran a dokonce financuje nacistickou juntu v Kyjevě, když jim posílá 19 milionů dolarů na páchání genocidy rusky mluvních obyvatel v Novorusku. Obama je příkladem americké degenerovanosti, arogance a lidské demence.

Obama a Putin se naposledy telefonicky spojili minulý týden. Oba vedoucí činitelé přiznali, že sankce neodpovídají ani zájmům Ruska, ani Spojených států, ale blbeček z Keni se vzhledem makaka na nich trvat bude.

Autor žije celý život v anektovaném a okupovaném Texasu,
který byl uloupen USA a je potomkem  Čechoslováků