Ladislav Jakl se ve Sněmovně zúčastnil semináře „Svoboda projevu a právo občana na pravdu“

Kandidát do senátu na Praze 2 Ladislav Jakl se v pondělí 10. září dopoledne zúčastnil jako jeden z panelistů semináře s názvem „Svoboda projevu a právo občana na pravdu“ pořádaného v Poslanecké sněmovně pod záštitou poslance Mgr. Jiřího Kobzy (SPD).

Ladislav Jakl na semináři s ostatními

Na semináři, který se zabýval otázkou ohrožením svobody slova v dnešní společnosti vystoupil, kromě zásadního obhájce svobody slova Ladislava Jakla i poslanec za ODS Václav Klaus či bývalý ministr zdravotnictví a kandidát SPD na senátora na Praze 12 Ivan David a další řečníci, kteří se vesměs shodli na ohrožení svobody slova v naší zemi ze strany globálních struktur hlavně EU a jejich domácích pomahačů.

Poslanec Václav Klaus hodlá předložit ve sněmovně návrh zákona, který by znemožnil provozovatelům sociálních sítí mazat jakékoliv výroky, které by nekolidovaly s naším právním řádem.

Na akci kromě něho vystoupil i profesor Jan Jirák, který je vedoucím katedry mediálních studií na Metropolitní univerzitě v Praze a rektor Vysoké školy aplikované psychologie Štefan Medzihorský. Kromě nich přednesl svůj příspěvek o stavu českých médii i mediální odborník a člen rady ČTK Petr Žantovský.

loading...

Kampaň v plném proudu za podpory Akce D.O.S.T.

Kampaň pro zvolení Ladislava Jakla do senátu na Praze 2 pokračovala i v pondělí 10. září rozdáváním letáků a oslovováním případných voličů na Tylově náměstí a v okolí stanice metra I. P. Pavlova stejně jako v dalších částech senátního obvodu Praha 2 včetně vinohradských hospůdek.

Kampaně se zúčastnil i Ladislav Jakl, který živě diskutoval u stánku SPD s voliči. Po skončení akce se všichni členové volebního týmu, odebrali do blízké restaurace, kde proběhla porada o dalším průběhu kampaně.

Volte Láďu Jakla do senátu! Volte proti bruselské centralizaci! Volte proti masové imigraci a dalším zákazům přicházejícím z EU!

Kdo by se chtěl do kampaně za zvolení Ladislava Jakla do Senátu rovněž zapojit, může tak učinit na mailu [email protected] nebo na telefonu 737 461 817.

loading...
loading...
Reklama:
loading...