Zbláznila se? Václav Klaus píše o smutném konci Angely Merkel

PRAHA | Názory obyčejných lidí, svých spoluobčanů, považuje kancléřka za pravicový radikalismus, což je urážkou milionů Němců, napsal ve svém komentáři prezident Václav Klaus v reakci na prohlášení německé zrůdy Angely Merkel, které pohrdá německými občany.

Václav Klaus a šílená Merkel

V pondělí 10. září 2018 nám kancléřka Merkel vzkázala, že Německo má v současnosti tři hlavní problémy: pravicový radikalismus; antisemitismus; násilí ze strany jednotlivých migrantů.

„Už jsme od ní v posledních dnech slyšeli leccos, ale toto nám vyrazilo dech. Máme to brát vážně?“ ptá se prezident řečnicky, kdy na to reaguje slovy, že názory obyčejných lidí, svých spoluobčanů, považuje kancléřka za pravicový radikalismus, což je urážkou milionů Němců.

Prezident míní, že Merkel zneužívá německé historické špatné svědomí, německý antisemitismus, který vedl až k holokaustu a k osvětimským pecím, k dnešnímu zastrašování občanů. „Ničivé dopady masové migrace zlehčuje jako výstřelky jednotlivců,“ komentuje lži německé zrůdy Merkel.

Svůj komentář končí slovy: „Její slova jsou výsměchem a karikaturou dnešní evropské reality. Evropští demokraté se s tím nemohou smiřovat.“