Europoslanci ANO jsou zrádci

Předseda Sněmovny Radek Vondráček se za hnutí ANO veřejně omluvil za hlasování všech čtyřech europoslanců hnutí ANO, kteří hlasovali tento týden v europarlamentu proti zájmům ČR, proti našim národním zájmům a podrazili i partnery z V4, když hlasovali PRO sankce ze strany EU vůči Maďarsku, jelikož Viktor Orbán dělá vlasteneckou politiku a nechce migranty. Předseda Sněmovny nám řekl, že prý europoslanci hnutí ANO své postoje nekonzultovali. Podívejte se, co jsem na to ve Sněmovně řekl:

Tomio Okamura

Já myslím, že je to skutečně úplně fatální selhání, protože jestli nejsilnější vládní strana, která vede českou vládu, má europoslance, kteří nejen nekonzultují své kroky, ale dělají si v zahraniční politice, co chtějí a pro zájmům ČR, tak to svědčí skutečně o značné nekompetentnosti.

Já mám ale podezření, že je to trošku jinak. Mám bohužel podezření, že nám tady Andrej Babiš pro české občany, pro české voliče říká totiž něco úplně jiného, než v Bruselu dlouhodobě prosazuje. Ono to totiž není první hlasování. Oni totiž poslanci hnutí ANO jsou součástí evropské frakce ALDE, což je v podstatě otevřeně proimigrační globalistická frakce, kterou vede skutečně jeden z největších neomarxistických aktivistů, bývalý belgický premiér Verhofstadt – a samozřejmě poslanci hnutí ANO nehlasují z pohledu této frakce přece špatně nebo jinak. Oni hlasují přesně v souladu s ideou té frakce, které se dobrovolně stali členem. Vždyť oni přesně vědí, jak hlasují! Oni hlasují tak, jak mají z pohledu hnutí ANO.

Takže tady neříkejme, že je to jinak. A je skutečně skandální, já jenom říkám, do kdy bude pan premiér balamutit občany v ČR, protože nelze být protiimigrační a zároveň probruselský, protože politika EU je založena na globalismu, multikulturalismu a na migraci.

Doufám, že teď jasně před komunálními a senátními volbami prohlédli občané ČR, že tady v ČR pan premiér a hnutí ANO říká úplně něco jiného, než ve skutečnosti prosazují v Evropě. Hnutí ANO je probruselská strana, která podporuje globalizaci a nadnárodní řízení České republiky. To je zcela v rozporu s politickým programem hnutí SPD.

loading...
loading...
Reklama:
loading...