Sestřih rozhovoru s údajnými podezřelými ve věci Skripala

MOSKVA | Podezřelí ve věci Skripala Ruslan Boširov a Alexandr Petrov poskytli rozhovor Sputniku a RT. Boširov a Petrov v rozhovoru popřeli tvrzení britské vlády, že pracují na ruskou vojenskou rozvědku GRU. Uvedli, že jsou středně velcí podnikatelé. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Petrov a Boširov

Jak dříve informoval Sputnik, hlavní redaktorka agentury Sputnik a televize RT Margarita Simonovna Simonjana oznámila že si promluvila s Petrovem a Boširovem, které Londýn podezřívá z otravy Skripalových.

Margarita Simonovna Simonjana dodala, že Petrov a Boširov se s ní spojili sami, když zavolali na její mobil.

„Nehledala jsem je. Přesněji, hledala je naše redakce, stejně jako ostatní profesionální redakce: prostřednictvím sociálních sítí a svých vlastních zdrojů. Dokonce některé našli, ale nebyli to oni. Nakonec opravdoví (do té míry, jak si to můžeme ověřit) Petrov a Boširov mně zavolali sami. Na mobil. Je nutné dodat, že moje číslo zná opravdu každý, dokonce i poslíčci, co rozvážejí květiny na MDŽ,“ upřesnila hlavní redaktorka Sputniku.

loading...
Reklama:
loading...