Absolutní drzost! Migranti v Německu požadují demisi ministra vnitra

BERLÍN | Několik komunit migrantů ve FRG, stejně jako některé charitativní organizace a občanské iniciativy zabývající se migrací, zaslaly otevřený dopis německému ministrovi vnitra Horstu Seehoferovi s žádostí, aby odstoupil na základě svých posledních komentářů k problematice migrace, informuje N-TV. Drzost dobytka největší!

Horst Seehofer

Dříve německý ministr vnitra Horst Seehofer řekl, že migrační otázka je kořenem všech politických problémů v zemi, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Televizní kanál uvádí, že mezi signatáři jsou „charitativní“ organizace Schuelerpaten Deutschland, sdružení Neue Deutsche Organisation, turecká komunita v Německu, centrální rada Srbska v Německu a další, prostě neomarxističtí paraziti.

Podle názoru autorů otevřeného dopisu nevnímá Seehofer hrozbu, kterou představuje „pravicové radikální hnutí“ v Německu, a proto nemůže chránit zájmy všech občanů země, kdy svým tvrzením levicová svoloč šíří lži, dezinformace a propagandu, kdy občany uráží nálepkováním.

„Jako občané jsme teď velmi znepokojeni za naši zemi. Bojíme se proto, že pravicoví extremisti převládají ve zprávách, volají cizince na ulici a mají na mysli nás! Jsme šokováni nacistickými pozdravy a pamatujeme si, že tato země kdysi nedokázala potlačit zdroje. Jsme znepokojeni tím, že my a naše děti se nemůžeme pohybovat svobodně a bezpečně kvůli našemu vzhledu, našim jménům nebo vírám,“ uvádí se v dopise lidských hoven zaslaném Seehoferovi.

Reklama: