Mediální žumpa Andyho Babiše iDNES.cz lže, jako když Rudé právo tiskne

Babišova média se neustále snaží špinit a lhát o SPD a nyní před volbami tato jejich zoufalá snaha graduje. Server Idnes dnes napsal článek s nadpisem, že „Kritik Severoatlantické aliance Okamura sháněl voliče na Dnech NATO“.

Tomi Okamura v Mošnově s báňskými záchranáři

Když pominu, že redakce Idnesu v nadpisu schválně zamlčela, že celý název akce je „Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády České republiky“, tak je pravdou a nestydím se za to, že každý víkend celoročně jezdím po celé republice se setkávat s lidmi, abych věděl, co je pálí, aby SPD mohlo pomáhat zlepšovat konkrétní problémy, aby byl život naší republice lepší.

A na tuto akci jezdím každý rok – nejsou to pouze Dny NATO, ale jak vyplývá z oficiálního názvu, také Dny vzdušných sil Armády ČR, a na vzdušné síly Armády ČR se vždy rád chodím dívat, protože jsme oprávněně pyšní na české tradice.

A co se týče NATO – právě proto, že jsme kritičtí k NATO, je naší povinností se seznamovat s problematikou, která se týká politiky NATO.

Odmítáme laciný populismus – naše oprávněná kritika musí vždy vycházet ze znalostí problému. A moc děkuji obrovskému množství lidí, kteří také tento víkend během našeho setkání v Ostravě a ve Znojmě vyjádřili otevřenou podporu SPD nebo jsme si hezky popovídali a pozdravili se.

Reklama: