Ivan Bartoš pod zabalený ve vlajce teroristické organizace. Jsou Piráti kriminálníci?

Předseda Pirátů Ivan Bartoš na pražské demonstraci za přijímání migrantů zahalený do vlajky extrémistické organizace Antifa, kterou oficiální úřady USA označily za teroristickou skupinu. Podívejte se na video. Hnutí SPD absolutně odmítá spolupráci s těmito anarchisty a skutečnými extrémisty.

Tomio Okamura |reprofoto: FB

My prosazujeme právní řád a dodržování zákonů a pravidel. Naposledy minulý týden byl kvůli extrémnímu a kriminálnímu jednání přinucen okolnostmi odstoupit z druhého místa kandidátní listiny Pirátů ve Zlíně Jakub Stacke, který na celém území Zlína posprejoval a poničil fasády desítek domů – policisté po něm pátrali několik týdnů a lidé ho poznali až poté, když policisté uveřejnili videozáznam a fotografie, jež tohoto člena a kandidáta strany Pirátů zachytily při činu.

Kdyby to na něj neprasklo, tak dál vesele ničí cizí majetky a bude zvolen za Piráty. Za poškození cizí věci mu nyní hrozí až roční vězení. A mimochodem, právě samolepky Antify jsou nalepeny na zničených billboardech a výlohách SPD – toto protizákonné ničení cizího majetku již také šetří policie.

Reklama: