Ladislav Jakl do Senátu. Kampaň, která je vidět. Dnes vystoupí na demonstraci na podporu Maďarska s Doubravou, Foldynou, Klausem a dalšími

Kandidát na senátora za senátní obvod Praha 2 Ladislav Jakl vystoupí spolu s poslancem Václavem Klausem na demonstraci na podporu Viktora Orbána 20. září od 17 hodin před maďarskou ambasádou v Praze 6. S proslovem vystoupí, předpokládaní řečníci: Europoslanec J. Kohlíček, senátor PČR J. Doubrava, poslanec J. Foldyna, poslanec V. Klaus.

Ladislav Jakl do Senátu | foro: akce D.O.S.T.

Akce D.O.S.T. podporuje demonstraci na podporu Viktora Orbána, tak jako kandidaturu Ladislava Jakla do Senátu. „Bůh žehnej Svatoštěpánské koruně!“ stojí v prohlášení Akce D.O.S.T. na adresu šikanovaného Maďarska.

„Kdo sleduje vývoj mezinárodní politiky, nemůže přehlédnout sebevražedný kurz Západu, který směřuje k nevyhnutelnému kolapsu. Masová imigrace není prvotní příčinou, ale jedním z příznaků a mohutným urychlovačem tohoto vývoje. Zodpovědní a svobodní politikové nemohou ovšem takový kurz přijmout. A to ani pod nátlakem,“ stojí dále v prohlášení Akce D.O.S.T.

Prohlášení uzavírají slovy, že současný premiér Maďarské republiky Viktor Orbán se s plnou vahou svého úřadu a s podporou občanů postavil proti nesmyslným „směrnicím“ a dokáže vzdorovat politickému nátlaku i bezprecedentní štvanici médií. „Akce D.O.S.T. je pobouřena obsahem i formou útoků, jimž je vystaven, a vyjadřuje současným zahraničně politickým krokům Maďarské republiky plnou podporu, neboť si uvědomuje, že aktuální boj o Budapešť je také bojem za Prahu, bojem za budoucnost Evropy,“ uzavřeli.