Čína je větší hrozba pro SS než Rusko, míní americký degenerát

WASHINGTON | Americký ministr zahraničí Mike Richard Pompeo považuje Čínu za mnohem větší hrozbu pro Spojené státy (SS) než Rusko. Promluvil o tom v interview pro Fox News. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Mike Richard Pompeo – zdegenerované americké hovado

„Rusko se chová agresivně. Rusko se pokouší zasahovat do našich voleb. Rusko je pod vedením Putina ‚rváčem‘. Musíme klást odpor a zdržovat ho, kde jen budeme moci,“ lhal a šířil nenávistnou propagandu a rusofobii, jako i dezinformace Mike Richard Pompeo v odpovědi na otázku, kdo je pro Washington větší hrozba: Moskva nebo Peking.

„Avšak podíváme-li se dál do budoucna na hrozby pro americký způsob života, které vytvářejí rizika pro pokračování ekonomického růstu Ameriky, uvidíme, že Čína je mnohem větší hrozbou pro Spojené státy,“ dodal ministr. Kdy termínem „americký způsob života“ myslel kolonizaci celé planety a vynucování amerických pořádků ve světě, což je jediná hrozba pro Američany, která může vést i k likvidaci Spojených států jako takových a k rozpadu na jednotlivé státy.

Fox News předtím informoval, že Pentagon zařadil Rusko a Čínu na seznam hlavních hrozeb ve své nové strategii v oblasti kybernetické bezpečnosti.

V tomto dokumentu se praví, že SS narážejí na nevyhnutelné a nepřijatelné riziko ze strany škodlivé kybernetické činnosti a byly zataženy do dlouhodobého strategického soupeření s Čínou a Ruskem. Což se dá podle odborníků na americkou propagandu vyložit, jako příprava na „preventivní“ útok, což je akt válečné agrese pod falešnou vlajkou.

Reklama: