Poskoci, devianti a poslušné děvky od Sorose podali žalobu na Maďarsko

Fond amerického miliardáře George Sorose Opes Society Foundations zažaloval zemi u maďarského ústavního soudu a u Evropského soudu pro lidská práva kvůli přijetí návrhů zákonů ze strany Maďarska, jež omezují činnost nevládních organizací v zemi. Informuje o žalobě lidského odpadu a zmrdů světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

George Soros na odstřel?

„Žaloba u Evropského soudu pro lidská práva byla podána jménem naší právnické osoby v Maďarsku Open Society Foundations Budapešť. Obsahuje žalobu na to, že návrhy zákonů Stop Soros porušují právo na svobodu vyjadřování a svobodu shromažďování, které garantuje 10. a 11. článek Evropské konvence pro lidská práva. Samostatná žaloba k Ústavnímu soudu Maďarska říká, že návrhy zákonů také porušují práva, která garantuje maďarská ústava,“ stojí ve zprávě organizace, což jsou absolutní lži a propaganda, jelikož svoboda slova ani shromažďování není v Maďarsku omezena, jen se Maďaři brání lžím sorosových zmrdů – stejné zákony platí například i ve Spojených státech.

Maďarský parlament 20. záři schválil řadu zákonů, které zavádějí omezení vůči nevládním organizacím a kriminalizují pomoc nelegálním migrantům. Parlament také schválil ústavní změny, které kriminalizují nelegální přesídlení do země na stálo „cizího obyvatelstva“.

Reklama: