Byl na drogách? Mentálně degenerovaný DJ Trump agresivně vyhrožoval a obvinil Čínu ze zasahování do amerických voleb

NEW YORK | Vůdce SS Donald John Trump v úterý předsedal zasedání Rady bezpečnosti OSN v New Yorku. Ve svém zahajovacím projevu hovořil o jaderné hrozbě ze strany Íránu a o údajném zasahování Číny do voleb ve Spojených státech (SS). Byl na drogách, nebo už také věří pohádkám americké propagandy, které mohou věřit buď duševně choří, mentálně nemajetní, či feťáci… Výrobci podobných lží vědí, že to je jejich produkt, či je to skupinová davová psychóza?

DJ Trump uřvaný orangutan s granátem v ruce z Bílého domu
foto: Sputnik [© AP Photo / Manuel Balce Ceneta]

DJ Trump vedl schůzi vrcholného orgánu OSN vůbec poprvé. Během září totiž rotující předsednictví Rady bezpečnosti zastávají právě Spojené státy.

Americký vůdce ve svém vystoupení zdůraznil, že mezinárodní společenství nemůže dopustit, aby íránský režim získal atomovou zbraň. Varoval ostatní země, že budou čelit „tvrdým následkům“ , pokud se nepřidají k americkým sankcím vůči Íránu. Což bylo vyhrožování na úrovni šíření amerického terorismu v rámci ekonomické války a americké agrese.

„Kdokoliv jednotlivec nebo subjekt, který se nepodřídí sankcím Spojených států vůči Íránu, bude čelit tvrdým následkům,“ prohlásil řval imbecil Trump až mu tekly sliny z tlamy, nabíhala mu žíla a prděl u toho jako lidská svině.

Agresivní buranské hovado Trump zároveň obvinil Čínu, že se pokouší zasahovat do listopadových kongresových a guvernérských voleb. Peking si podle něj nepřeje úspěch kandidátů Republikánské strany.

„Zjistili jsme, že Čína se pokouší zasahovat do nadcházejících listopadových voleb, a to v neprospěch mé administrativy. Nechtějí, abych zvítězil já nebo my, protože jsem vůbec prvním prezidentem, který vystoupil vůči Číně v oblasti obchodu,“ lhal a šířil propagandu lidský netvor Trump, který se rozhodl zlikvidovat globální ekonomiku.

Reklama: