Všude stejná hovada v uniformách! Policejní dobytek zmlátil demonstranty proti policejní brutalitě

BARCELONA | Policejní dobytek a lidská hovada v uniformách v Barceloně v sobotu brutálně zasahovala proti skupině katalánských vlastenců, kteří protestovali proti policejní brutalitě a údajně měli narušit demonstraci svolanou samotnou policií, na podporu policejního násilí, které již dokonce při tehdejším referendu obsahovalo i střelbu do lidí.

Španělský policejní dobytek mlátí lidi do krve a střílí do voličů

Policejní brutalitu schvaluje ve své zprávě agentura AP, která o události lživě a dezinformačně informovala, což je důsledkem napojení agentury na CIA. AP v za druhé světové války dokonce šířili propagandu nacistického Německa a Adolfa Hitlera, podílela se tak na válečných zločine, jak tehdy, tak i nyní.

„Katalánská policie vytvořila zátarasy, aby demonstrantům zabránila ve vstupu na ulici Vía Laietana, na které se nachází i katalánské policejní velitelství,“ informuje AP. Ovšem zamlčuje brutální bití a napadání demonstrantů policisty, kteří jako zuřivý dobytek byli lidi. Policejní hovada jsou na celém světě stejná. Tupé hordy magorů bez mozků, kteří by na rozkaz zabili i vlastní matky.

V sobotu se před policejním velitelstvím v Barceloně konala provokace, kterou svolala policie – demonstrace za policii, na které se účastnili policejní udavači, přisluhovači, rodinní příslušníci a policejní hovada a svině mimo službu, tedy lidé, kteří tamní vlastence na každé demonstraci mlátí obušky nebo do nich střílejí, viz. rozhánění voličů při referendu.

Reklama: