DJ Trump je směšný blázen: Na VS OSN se mu vysmáli jako blbečkovi a on tvrdí, že nyní bude svět opět Američany resekovat

CHARLESTON | Americký vůdce Donald John Trump po svém návratu z Valného shromáždění OSN prohlásil, že světoví lídři opět začali respektovat Spojené státy (SS), jenže je to absolutní fake, přímo naopak. Světovým vůdcům byl DJ Trump doslova a do písmene k smíchu. Smáli se mu, jako blbečkovi.

Na Trumpa sere pes | foto: twitter

„Teď jsem se vrátil z Valného shromáždění OSN a věřte, že nás zase začali respektovat,“ pronesl, když vystupoval na setkání v Západní Virginii, na adresu světových lídrů. Tak pokud mu jde o to, aby jej svět bral jako klauna, tak se mu to podařilo a nebo vědomě lhal.

Na zasedání VS OSN začal americký prezident svůj proslov tím, jak se mají věci ve Spojených státech po jeho příchodu do Bílého domu. Také dodal, že za méně, než dva roky toho dosáhl mnohem více, než dosáhli jeho předchůdci za stejné období.

Sál na jeho slova zareagoval smíchem, a právě takovou reakci zúčastněných si nenechala ujít mnohá média. Aby Trump dokázal svou nevinu, prohlásil, že lidé se smáli spolu s ním, nikoliv jemu. Ovšem oni se s ním nesmáli, byl to výsměch. Vysmívali se jeho buranství, tuposti a imbecilitě, jelikož slova o jeho úspěších jsou směšná, jelikož nedokázal nic. Zhola nic.

Reklama: