Natáhne bačkory? Schwarzenberga skolil zápal plic

PRAHA | Čestný předseda TOP09 a totální mentální degenerát Karel Schwarzenberg má zápal plic, kvůli kterému se nemůže účastnit vrcholící předvolební kampaně. Bývalý prezidentský kandidát nedávno zkolaboval i při jednání Sněmovny. Natáhne bačkory? Pro osoby v jeho věku může být i běžné nastuzení osudné. A co tak zápal plic. Poveze se na lafetě do horoucích pekel a ke všem čertům?

Karel Schwarzenberg – Totálně zdegenerované havloidní hovado?

„Už jsem sem se těšil, že se dnes uvidíme v sousední hospodě U Zpěváčků. Bohužel jsem onemocněl zápalem plic a nesmím se hnouti z postele. Každopádně podporuji starostu Oldřicha Lomeckého, jednoho z nejvýraznějších starostů Prahy, který svůj obvod vede rázně. Ještě jednou se omlouvám, že nemohu být dnes s vámi a prosím, pojďme všichni k volbám a podpořme naše kandidáty, kteří vědí, jak má naše město vypadat,“ napsal zdegenerovaný havloid na Facebook.

Degenerát Schwarzenberg 12. září upadl ve Sněmovně zrovna během jednání. Politik byl okamžitě hospitalizován ve Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) ve Střešovicích. Ale už další den jel domů. Jeho stav podle lékařů nebyl určen jako vážný. Nyní má trpět zápalem plic.

Reklama: