Vladimir Vladimirovič Putin o Skripalovi: Je to prostě vyvrhel

MOSKVA | Ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin doufá, že historie s případem Skripalových brzy skončí. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vladimir Vladimirovič Putin

„Je to prostě vyvrhel, čím rychleji skončí informační kampaň okolo něho, tím lépe,“ cituje agentura ze včerejšího prohlášení v Moskvě, prezident Ruské federace Vladimir Vladimirovič Putin učinil.

„Myslím si, že k tomu někdy dojde, doufám, že to skončí. Čím rychleji to skončí, tím to bude lepší,“ řekl Vladimir Vladimirovič Putin při zasedání fóra Ruský energetický týden, když mluvil o informační kampani okolo případu Skripalových.

Poznamenal, že Rusko opakovaně od britských kolegů žádalo dokumenty k případu, aby mohlo zahájit vyšetřování: „Určitě s Velkou Británií máme dohodu o pomoci v trestných činech, která stanovuje odpovídající způsob. Dejte nám dokumenty, pošlete nám je do Generální prokuratury. My se podíváme, k čemu tam skutečně došlo,“ řekl ruský prezident.

Dále dodal, že „mela“ mezi tajnými službami byla vždy. „Je známo, že špionáž je stejně jako prostituce jednou z nejdůležitějších profesí na světě. Nikdo to neukončil a nikdo to zatím ukončit nemůže,“ uzavřel Putin, Vladimir Vladimirovič.

Reklama: