Omluví se lháři a pomlouvači z řad poslanců ČSSD, KDU-ČSL, STAN, Pirátů a TOP09?

Omluví se nám tzv. „demokratičtí“ politici a média za obrovskou lživou kampaň proti SPD, kterou udělaly vloni na podzim v souvislosti se zvolením našeho poslance Radka Kotena do čela sněmovního bezpečnostního výboru?

Tomio Okamura

Radek totiž dostal tento týden bezpečnostní prověrku na stupeň tajné, takže má černé na bílém, že není pro stát bezpečnostním rizikem. Splnil tak svůj slib, že si o prověrku zažádá, když byl loni v listopadu do čela výboru zvolen. V plné nahotě se tak znovu ukázaly lži a pomluvy poslanců ČSSD, KDU-ČSL, STAN, Pirátů a TOP09 a s nimi spojených médií v čele s Českou televizí a Českým rozhlasem, kteří dělali lživou kampaň, že je prý kandidát SPD pro Českou republiku bezpečnostním rizikem.

Opak je pravdou a Radek Koten je dokonce jediný ze všech dosavadních předsedů bezpečnostního výboru za celou dobu Poslanecké sněmovny, který má od Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) prověrku na stupeň tajné. Všichni ostatní dosavadní předsedové výboru za jiné strany neměli prověrku žádnou (zákon ji po poslancích totiž přímo nevyžaduje), přesto dělali ostatní strany a zprofanovaní novináři kampaň proti SPD.