Andy Babiš nazval ožralu Kalouska ožralou. Ožrala Kalousek podal na Babiše žalobu

PRAHA | Andy Babiš má na krku žalobu. Před hlasováním o důvěře vládě ANO a ČSSD se totiž o Miroslavovi Kalouskovi vyjádřil dosti nelichotivě. Nazval ožralu Kalouska ožralou, kdy celý národ ví, že několikrát ožrala a Kokot Mirek vystupoval veřejně v takovém stavu, že nemohl ani mluvit.

Kokot Mirek a Andy Babiš

Fašista Mirďa Kalousek požadoval, aby se mu Babiš za urážlivá slova omluvil. Ten na jeho výzvu však nereagoval. A právě proto teď bude Okresní soud Praha-západ řešit další žalobu. Tu na Babiše podal Kalousek za jeho nevhodné chování. Za sdělení pravdy. Prostě je to kokot. Kokot Mirek.

„Byl vyrozuměn i právní zástupce pana premiéra a pana poslance Andreje Babiše, že byla podána žaloba. Leží u Okresního soudu Praha-západ,“ citoval Sputnik slova Kalouskova právního zástupce Stanislava Balíka.

K celému incidentu došlo o prázdninách, tedy v první polovině července, když se Babiš na schůzi Sněmovny začal navážet do Kalouska. Předsedu TOP 09 pak označil za ožralu a zloděje zlodějského. Že je Kalousek opilec je veřejně známé, zlodějiny se mu prokázat nedají, ale u Babiše to bylo spíše: „zloděj, označuje zloděje“.

Reklama: