Steven Seagal se vyjádřil k protiruské propagandě

WASHINGTON | Proti Rusku jde proud propagandy, ve kterém je většina zpráv fiktivních, řekl herec, zvláštní zástupce ruského ministerstva zahraničí pro rusko-americké humanitární vztahy Steven Seagal. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Steven Seagal | foto: sputnik.com

„Myslím, že celý tento příběh s tajnými dohodami mezi Ruskem a prezidentem Spojených států, a že se prezident Spojených států na tom podílí, je fantazie,“ řekl Seagal na kanálu Fox News.

Podle něj je to spojeno s vnitřním politickým bojem v zemi mezi republikány a demokraty, konzervativci a liberály.
„A je jedno, zda je to legální nebo nelegální, či zdali je to amorální — cokoliv, aby vyhráli v této bitvě, kde zvítězí jejich agenda,“ řekl herec.

Dodal, že Amerika přichází k přelomovému bodu, kdy si republikáni a demokraté musí uvědomit, že potřebují spolupracovat více civilizovaně.

Steven Seagal byl jmenován zvláštním zástupcem ruského ministerstva zahraničních věcí pro rusko-americké humanitární vztahy na počátku srpna. Jeho úkolem je podporovat další rozvoj rusko-amerických vztahů v humanitární sféře, včetně interakce v oblasti kultury, umění a podobně.

loading...
loading...
Reklama:
loading...