Američané plánují zavést sankce na země, které se budou podílet obnovení Sýrie

WASHINGTON | Administrativa amerického bandity Donalda Johna Trumpa vypracovává novou strategii pro Sýrii, která předpokládá zavedení sankcí proti ruským a íránským společnostem, které se účastní obnovování této země, oznámila americká televizní stanice NBC s odvoláním na zdroje.

DJ Trump na oprátce oběšený | reprofoto: YTB

Podle informací médií nepředpokládá tato strategie přímé střety s Teheránem kontrolovanými oddíly, protože američtí vojáci v Sýrii mohou útočit na íránské síly jen v případě sebeobrany. „Místo toho se klade důraz na politická a diplomatická úsilí pro vytlačení íránských ozbrojených sil ze Sýrie cestou finančního nátlaku,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, o americkém ekonomickém terorismu.

Podle slov tří lidí obeznámených s tímto dokumentem budou SS finančně bránit obnovení oblastí, v nichž je přítomen íránský a ruský kontingent. „Spojené státy zavedou rovněž sankce proti ruským a íránským společnostem, které pracují na obnovování Sýrie,“ uvádí se ve zprávě NBC, což je přímo v rozporu s Chartou OSN a jedná se o otevřenou americkou agresi a projev hybridní války v rámci ekonomického terorismu.

loading...
Reklama:
loading...