Tomáš Ortel a Petr Hannig u Jaromíra Soukupa na TV Barrandov Zdroj: https://opl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=683783

Včerejší pořad TV Barrandov – Jaromír Soukup Live byl poněkud odlišný, než co známe. Bylo to tím, že pozvaní hosté se věnují muzice, byť samozřejmě došlo na aktuální témata.

Pavel Opl

Tomáš Ortel do takovýchto pořadů nechodí a proto bylo velmi zajímavé jej sledovat. Jsem si jist, že řada jeho fanoušků jej takto viděla prvně. Je skvělé vidět, že je to „obyčejný normální „kluk“ a z jeho projevu je jasné, že veškeré negativní nálepky na jeho osobou jsou účelové projevy nenávisti od samozvaných „lepšolidí“.

Myslím, že každého určitě mile překvapil i Petr Hannig, předseda strany ROZUMNÍ. Je vidět, že v muzice jde o opravdového a respektovaného velikána a Jaromír Soukup mu dával odpovídající prostor. Tady se Petr Hannig projevil tak, jak ho znám já již cca rok a půl. Člověk s obrovskou životní moudrostí, rozhledem, přitom věcný, laskavý a empatický. Toto je skutečná tvář Petra Hanniga.

Moc mne mrzí, že tento slušný člověk nedostal šanci v politice, protože v kultuře, které by se chtěl věnovat, by udělal velké věci. Ne pro vyvolené subjekty, ale pro tisíce „lidušek“, malých divadelních scén, začínajících tvůrců a autorů … Je mi to líto o to více, když vidím, jací lidé a jaké partaje jsou stále dokola voleni.

Reklama: