Feminonacistické čarodějnice zuří. Václav Klaus se zastal Petra Piťhy, protože má pravdu

PRAHA | Vážený pane profesore, děkuji za Váš dopis, ze kterého cítím, že Vás osobně trápí reakce na Vaše nedávné kázání v katedrále, píše v úvodu dopisu druhý prezident České republiky profesor Václav Klaus profesorovi Petrovi Piťhovi, který zveřejni na svém webu klaus.cz.

feminonacistické fenky nebo čarodějnice hodné hranice? | foto: FB Stínové rady pro reklamu (Agent cizí moci)

Prezident píše, že pan profesor Piťha určitě ví, že jsem nejen on, ale i celý Institut Václava Klause (IVK) je v této věci plně na straně profesora Piťhy. „Stejně jako Vy se děsíme toho, co se dnes ve světě děje, a snažíme se na mnoha fórech doma i v cizině vystupovat v duchu Vašeho myšlení. Až budete mít chvilku času, přijďte si o tom k nám do IVK popovídat,“ píše prezident Klaus.

Kritika Istambulské úmluvy je na bíle dni, jelikož tato úmluvy by legalizovala trestnou činnost sexuální deviantů a navíc by v rámci utopického genderismu a feminonacismu legalizovala likvidaci a vyhlazení bílého heterosexuálního muže to vše v rámci tažení feministických lesbických čarodějnic.

Na stranu odsudku k feministickým čarodějnicím z Českého feministického lobby se přidal i falšný kněz známý spíše jako Satan z Prahy havloidní deviant Tomáš Halík, kdy k tomu prezident Klaus profesorovi Piťhovi píše: „Výroky pana Halíka považujeme za skandální, možná s ním vstoupíme do veřejné diskuse, ale také si vždy říkáme, že mu tím zbytečně zvyšujeme statut. Něco však možná uděláme. Píšete, že akademická obec přikrčeně mlčí. Nevím, jestli jsme akademická obec, ale my v žádném případě nemlčíme.“

Dále se dočteme: „Synovi Vaše poděkování velmi rád vyřídím, zkusil jsem mu včera volat, ale on mi za chvíli napsal SMS, že je se školským výborem Parlamentu v Rusku a že se právě vrací z jednání v Dumě J.“

„Jedna jediná poznámka. Ať si to přejete, či nikoliv, svým kázáním – stejně jako několika předchozími – jste vstoupil do „otevřeného ringu“ politického souboje. Použil jste silná, jasná, potřebná slova, ale zdá se mi, že se ostré protireakci trochu divíte. To není správné. V té oblasti, do které jste se ve svém kázání pustil, musí člověk s takovými reakcemi počítat. To je má dlouholetá životní zkušenost. Není možné očekávat ohledy a přátelské reakce,“ píše prezident Klaus závěrem svého dopisu.