Budou účinně vraždit etnické Němce, kteří se budou bránit islamizaci? Německo přijalo na své území islámské teroristy a vrahy označované jako Bílé přilby

BERLÍN | Do Německa přiletěli tři příslušníci Bílých přileb spolu se svými rodinami. Spolková vláda v červenci prohlásila, že přijme osm údajných „záchranářů,“ ač Bílé přilby jsou teroristická skupina financována americkým Bílým domem na šíření teroristické propagandy teroristických vrahů Front an-Nusrá.

Americký troll na výrobu propagandy v Sýrii v Bílé přilbě | foto: Sputnik (AFP – Abdulmonam Eassa)

Do Německa přijeli ve čtvrtek tři příslušníci takzvaných Bílých přileb spolu se svými rodinami. To potvrdil mluvčí německého ministerstva vnitra. „Podle informací Spiegelu se má jednat o tři muže a 13 žen a jejich děti, přiletěli z jordánského hlavního města Ammánu na letiště ve Frankfurtu nad Mohanem,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Německo chtělo nejprve přijmout osm příslušníků teroristické organizace Bílých přileb s rodinami, celkově 47 lidí.

Osoby, které přiletěli z Jordánska, kam byli evakuování izraelskými tajnými službami přímo ze Sýrie, kde se tyto osoby dopouštěly válečných zločinů, se tam dočasně nacházeli v utečeneckém táboře. „Tam byli pečlivě prověřeni německými bezpečnostními úřady,“ řekl mluvčí, což lze přeložit – budou účinně vraždit etnické Němce, kteří se budou bránit islamizaci.