Danke Sau Merkel! A je to: Přivandrovalí teroristi se pokusili o vykolejení rychlovlaku v Bavorsku!

MNICHOV | Bavorští vyšetřovatelé uplynulou neděli prohlásili, že vyšetřují možný teroristický útok ze strany „arabských spoluobčanů“ (takto politicky korektně označila bavorská policie přivandrovalé zmrdy, pozn. ed.) na vysokorychlostní vlak. Policie našla železný drát, který byl přetažen přes vlakové kolejnice. Strojvedoucí v době incidentu zvuk nárazu připisoval zkratu vedení. Informuje Nord Bayern, na který se odkazuje slovenská konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ilustrační foto | reprofoto: krone.at (APA/PAUL PLUTSCH)

Teroristický čin, naštěstí bez následků, se odehrál 7. října tohoto roku, policie se však o případu rozhodla informovat až v neděli 28. října.

„Železný drát byl upevněn na dřevěných kůlech a natažený přes kolejnice a určený pro vlak, který směřoval z Norimberku do Mnichova. Podivný zvuk, který při nárazu nastal, strojvedoucí nejprve připisoval elektrickému zkratu vedení,“ popisuje deník průběh teroristického útoku na vlak plný lidí.

Podle novin Nord Bayern vyšetřovatelé již mají k dispozici výhružný dopis v arabštině, v němž útočníci slibují více teroristických útoků. Kromě toho se při místě incidentu našli na mostě graffiti v arabštině. Danke Sau Merkel!

Reklama: